Terapia dla par

Terapia par i małżeństw

Czym jest terapia dla par?

Po konsultacji pary terapeuta proponuje konkretną liczbę sesji terapii pary skoncentrowanych na ustalonych wspólnie podczas konsultacji celach terapeutycznych pary. Praca terapeutyczna obejmuje głównie uczenie nowych sposobów emocjonalnego reagowania na siebie nawzajem. Służy temu między innymi głębokie doświadczenie uczuć, ale też rozumienie, jak wcześniejsze doświadczenia rodzinne wpływają na obecne funkcjonowanie emocjonalne w związku.

Dla kogo jest przeznaczona terapia par?

Terapia par przeznaczona jest dla osób, które przeżywają kryzys w związku i chcą wspólnie z partnerem pracować nad zrozumieniem przyczyn kłopotów w relacji i zmienić destrukcyjne schematy (kłótnie, ciche dni, oddalenie, poczucie niedocenienia, krytycyzm), nawiązać i podtrzymywać bardziej satysfakcjonujący kontakt ze sobą.

Przebieg i cel terapii dla par w CP

Podczas terapii partnerzy uczą się doświadczania uczuć z jednoczesnym reflektowaniem i opracowywaniem najlepszej możliwej dla siebie i pary reakcji – tak aby możliwe było bycie ze sobą w głębokim, nieraniącym a budującym bliskość kontakcie.

Liczba spotkań

Proces terapii pary zaczyna się po konsultacji pary. W zależności od ustalonych celów praca terapeutyczna odbywa się w cyklach od 3 do 8 sesji (50 min.), zwykle odbywających się co dwa tygodnie.

Cena i miejsce terapii par

  • Cena: 220 zł (50min)
  • Miejsce konsultacji: Skierniewice / Online

Gwarantujemy

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów