ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Robert Krawczyk

Współpracownik

 

Terapeuta uzależnień, psychoterapeuta w trakcie 5-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin, przygotowującego do certyfikatu Polskie Towarzystwo Psychiatrycznego, trener grupowego treningu umiejętności psychospołecznych i konsultant zarządzania.

 

Ukończył Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz szkolenia z zakresu Programu Ograniczania Picia (PARPA) i uzależnień behawioralnych (KBPN).  Jest także absolwentem Akademii Konsultantów Zarządzania w podejściu Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej i myślenia systemowego oraz Szkoły Trenerów SIEĆ  pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Doświadczenie terapeutyczne zdobywał m.in. na Dziennym Oddziale Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, odbył także staż kliniczny w Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Działdowie. Obecnie pracuje gabinecie prywatnym oraz w Centrum PSYCHE w Skierniewicach i w Ośrodku Leczenia i Terapii Uzależnień MEDI-LIFE w Konstancinie-Jeziornie, gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową.

 

Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.