Rekomendacje

rekomendują nas uznane instytucje

Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP)

Polskie Towarzystwo Psychologiczne to stowarzyszenie, które zostało powołane w 1907. Jego celem jest rozwijanie i popularyzacja psychologii jako nauki i zawodu ze szczególną dbałością o zachowanie wartości humanistycznych. PTP przyznaje certyfikaty psychoterapeutyczne i rekomendacje dla ośrodków psychoterapeutycznych.

Joanna Romaniuk jest na liście certyfikowanych psychoterapeutów Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfkat nr 339). Link lista certyfikowanych psychoterapeutów.

Laboratorium Psychoedukacji

Bardzo blisko współpracujemy z Laboratorium Psychoedukacji. Laboratorium Psychoedukacji to pierwszy niepubliczny ośrodek psychoterapeutyczno-szkoleniowy w Polsce założony w 1978 roku. Jest to zespół doświadczonych i gruntownie wykształconych psychoterapeutów, trenerów i superwizorów psychoterapii.

Nasz ośrodek znajduje się na liście polecanych ośrodków i psychoterapeutów w Skierniewicach (Agnieszka Ancerowicz i Joanna Romaniuk). Sprawdź rekomendację tutaj.

European Association For Psychotherapy (EAP)

EAP promuje najwyższe standardy szkoleń psychoterapeutycznych w całej Europie. Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii (EAP) od 1991 roku wspiera i promuje psychoterapię w Europie. Jest wizytówką zawodu psychoterapeuty i zrzesza 120 000 psychoterapeutów oraz 128 organizacji psychoterapeutycznych z 41 krajów europejskich.

Posiadamy dwa europejskie certyfikaty „European Certificate of Psychotherapy” wydane przez EAP.

Agnieszka Ancerowicz: link Certyfikat ECP
Joanna Romaniuk: link Certyfikat ECP

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów