Terapia par

Pomoc dla par przeznaczona jest dla osób, które przeżywają kryzys w związku i chcą wspólnie z partnerem lepiej zrozumieć przyczyny kłopotów w relacji, zmienić destrukcyjne schematy (kłótnie, ciche dni, oddalenie, poczucie niedocenienia, krytycyzm), nawiązać i podtrzymywać bardziej satysfakcjonujący kontakt ze sobą.

 

Potrzeba relacji jest jedną z naszych najważniejszych potrzeb, a to, jak je budujemy ma związek z naszymi wczesnymi doświadczeniami w pierwszych relacjach z ważnymi osobami. Celem pracy jest między innymi rozumienie, jak wcześniejsze doświadczenia rodzinne wpływają na obecne funkcjonowanie emocjonalne w związku.

 

Najważniejszym jednak obszarem pracy w terapii pary jest zrozumienie "JAK MY TO RAZEM ROBIMY, ŻE NAM NIE WYCHODZI", że jest tak jak jest. Para często przychodzi na konsultację w momencie, kiedy obie strony przepełnione są wzajemnymi żalami. Trudno wtedy o spojrzenie na związek jako efekt wspólnego działania obojga partnerów. Bez tego jednak nie rozpocznie się proces terapeutyczny - czyli ponowne wspólne działanie obojga, tym razem dzięki odkrywaniu:

 

"JAK MY TO RAZEM ROBIMY, ŻE NAM WYCHODZI DOBRZE".

Zapraszamy na konsultację.

 

Pierwsza konsultacja pary trwa 80 min i kosztuje 300 zł. Sesje terapeutyczne trwają 50 min i kosztują 220 zł. Odbywają się systematycznie, raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie, częstotliwość i liczba sesji ustalana jest podczas konsultacji.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl