ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Psychoedukacja - EDU CP

 

Nasz zespół to ludzie dobrze przygotowani do pracy w obszarze psychoterapii i psychiatrii - nie tylko merytorycznie, ale i etycznie, "od serca". Uważamy, że szerzenie rzetelnych informacji o psychologii, psychoterapii (tak, to nie to samo!) to nasz obowiązek. A przy okazji bardzo to lubimy.

 

Przybliżamy innym nasz obszaru wiedzy i doświadczenia na różne sposoby:

 

- stworzyliśmy we współpracy z radiem RSC audycję "Kwadrans na kozetce", w której z redaktor naczelną Paulina Wodnicką rozmawialiśmy na ważne, życiowe tematy z zakresu zdrowia psychicznego. Odcinki archiwalne do posłuchania w EDU CP.

 

- współtworzyliśmy tematy psychologiczne z redaktor Joanną Młynarczyk w "Kąciku zdrowia" w Głosie Skierniewic, zobacz w EDU CP

 

- oferujemy bezpłatne Wykłady Otwarte CP, które organizujemy u siebie, w Centrum Psyche lub inne bezpłatne dla słuchaczy formy wykładowo-prezentacyjne we współpracy z instytucjami edukacji i kultury, jak w projekcie #miedzynami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach - do którego mieliśmy zaszczyt być zaproszeni (więcej TU i TU)

 

- piszemy w naszej sekcji edukacyjnej o tym, co wydaje nam się ważne i potrzebne - będziemy wdzięczni za wskazówki, co jeszcze Was interesuje, prosimy o kontakt!

 

Informujemy o wszystkich psychoedukacyjnych aktywnościach na bieżąco na naszym profilu fb, zapraszamy do polubienia nas - to rozszerza zakresy na fejsie, Twój lajk to wiedza dla innych!:

 

facebook.com/centrumpsycheskierniewice

 

Aktualnie przygotowujemy tematy EDU CP na następny rok - 2021. Jeśli macie Państwo pomysł na temat, jaki Waszym zdaniem byłby ciekawy - prosimy o wiadomość na adres: kontakt@centrum-psyche.pl