Dołącz do naszego zespołu

praca w centrum psyche

Dołącz do naszego zespołu

W Centrum Psyche tworzymy zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego oraz rozwoju osobistego. Łączą  nas standardy etyczne i ​dbałość o najwyższą jakość naszej pracy, oraz odpowiednie wyszkolenie zawodowe, które zapewnia profesjonalny poziom oferowanego przez nas leczenia i zajęć rozwojowych.  W psychoterapii pracujemy zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty, utrzymujemy najwyższe standardy zawodowe i etyczne poddając swoją pracę regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów.

Nasze wspólne wartości to między innymi uczciwość, rzetelność, skuteczność, kompetencja, odpowiedzialność (także zespołowa), dyskrecja, szacunek. Każdego, kto podobnie jak my może się z nimi identyfikować i zgodnie z nimi pracować – zapraszamy do kontaktu!:

Obecnie poszukujemy pasjonujących i zmotywowanych stażystów do naszego zespołu w Skierniewicach. Idealnymi kandydatami będą studenci kierunku psychologia lub psychoterapia, zainteresowani zdrowiem psychicznym i szczerą chęcią pomagania innym. Praca z nami gwarantuje zdobycie praktycznego doświadczenia w dziedzinie usług psychoterapeutycznych.

Obecnie poszukujemy osób na następujące 3 stanowiska:

Lekarz Psychiatra

Praca dla lekarzy w trakcie specjalizacji w dziedzinie Psychiatrii lub Psychiatrii dzieci i młodzieży, oraz lekarzy specjalistów Psychiatrii i lekarzy specjalistów w dziedzinie Psychiatrii lub Psychiatrii dzieci i młodzieży.

Przejdź do aplikacji:

Praca psychiatra

Psychoterapeuta

Praca dla absolwentów i studentów II i wyższego roku szkolenia psychoterapeutycznego.

Przejdź do aplikacji:

Praca psychoterapeuta

Staż Psychoterapeuta

Praca dla studentów I i wyższego roku szkolenia psychoterapeutycznego w dowolnym nurcie terapeutycznym.

Przejdź do aplikacji:

Staż Psychoterapeuta

Inne

Jeżeli nie zamieściliśmy stanowiska odpowiadającego Twoim kwalifikacjom, ale uważasz, że możesz podnieść wartość naszego zespołu i pracować zgodnie z naszą misją zapraszamy Cię do kontaktu. Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym i napisz jaką rolę widzisz dla siebie w naszym zespole.

CV i list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres:

kontakt@centrum-psyche.pl

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów