Opinie o Centrum Psyche

Większość naszych opinii ma 5 gwiazdek!

Dokładamy wszelkich starań, aby naszym pacjentom oferować usługi na najwyższym poziomie.

Naszą misją jest nieść najlepszą z możliwych i zgodną z aktualnym stanem wiedzy i badań, wysokiej jakości pomoc psychologiczną. Dążymy do tego, by nasz Ośrodek był wyjątkowym miejscem autentycznej integracji i współpracy specjalistów różnych modalności terapeutycznych, obszarów pomocy i rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych usługach i naszym ośrodku, oraz zachęcamy do dodawania własnych opinii, za które z góry bardzo dziękujemy.

Dodaj swoją opinię o nas w Google
Dodaj swoją opinię o nas w Facebook

UWAGA! Jeżeli chcesz przesłać swoje uwagi do prowadzących ośrodek, możesz to zrobić za pośrednictwem maila zarzad@centrum-psyche.pl

Poznaj opinie o nas – użytkownicy Facebook

Ela Adaszek
Ela Adaszek
2020-02-04
poleca
Polecam specjalistów z tego Ośrodka.
Anna Uściłowska
Anna Uściłowska
2018-09-17
poleca
Miałam przyjemność współpracować z Agnieszką Ancerowicz. Z pełnym przekonaniem polecam jako rzetelną terapeutkę.
Natalia Z-k
Natalia Z-k
2018-06-14
poleca
Polecam.

Poznaj opinie o nas – użytkownicy Google

Bart Simpson
Bart Simpson
2023-02-11
Czuje wdzięczność za możliwość uczestniczenia w warsztatach asertywnej komunikacji w Centrum Psyche realizowanych przez Panią Asię. Pełen profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Samo Centrum znajduje się bardzo blisko dworca kolejowego i podróż zajęła mi około godziny drogi pociągiem z Warszawy. To był bardzo dobrze spożytkowany czas i pieniądze - zainwestowane w siebie. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Małgorzata Wojciechowska
Małgorzata Wojciechowska
2022-11-16
Wspaniali fachowcy i merytoryczna profesjonalna pomoc. Podjęcie współpracy wiąże się ze zgodą na warunki umowy jak odpowiednio wczesne odwołanie spotkania. "Żerowanie na czyimś nieszczęściu" to bardzo niesprawiedliwe pomówienie. Osobiście polecam z całego serca.
Adam Nowakowski
Adam Nowakowski
2022-10-17
Ta pani jest nie uczciwa. Zeruje na czyimś nieszczęściu na dodatek bierze pieniądze przed wizytą a nawet jeśli odmówicie wizytę 3 dni robocze wg jej zasad tonie otrzymacie zapłaconej gotówki jak ja mając paragon.

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów