Nasz zespół

Poznaj zespół naszych specjalistów

W Centrum Psyche tworzymy zespół specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego, łączą nas standardy etyczne i ​dbałość o najwyższą jakość naszej pracy oraz odpowiednie wyszkolenie zawodowe, które zapewnia profesjonalny poziom oferowanego przez nas leczenia i zajęć rozwojowych. W psychoterapii pracujemy zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty, utrzymujemy najwyższe standardy zawodowe i etyczne poddając swoją pracę regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów.

Mamy wspólne zasady etyczne, wartości i misję. Przede wszystkim naszą misją jest nieść najlepszą z możliwych, zgodną z aktualnym stanem wiedzy i badań, najlepszej jakości pomoc psychologiczną poprzez różnego rodzaju oddziaływania: psychoterapię indywidualną i grupową, pomoc lekarską, warsztaty psychologiczne, poradnictwo, wykłady, szkolenia, psychoedukację oraz publikacje.

Nasze wspólne wartości to między innymi dbałość o bezpieczeństwo, uczciwość, rzetelność, skuteczność, kompetencja, odpowiedzialność (także zespołowa), dyskrecja, szacunek, empatia.

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów