Mirosław Woźniak

Mirosław Woźniak

Dyplomowany coach, artysta, choreograf

O mnie

Jestem absolwentem Podyplomowych Studiów z Coachingu i Mentoringu organizowanych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od prawie 20 lat pracuję także jako artysta – tancerz, wokalista, choreograf i performer, współpracując z takimi instytucjami jak Warszawska Opera Kameralna, Teatr Dramatyczny czy Teatr Roma. Zdobytą na polu pracy artystycznej wiedzę wykorzystuję w coachingu. Warsztaty i grupowe zajęcia mentoringowo-coachingowe często łączę z pracą z ciałem i ruchem. To wynik wieloletniego doświadczenia i obserwacji, iż umysł ludzki najlepiej funkcjonuje, kiedy jest w dobrym kontakcie z ciałem. 

Na przestrzeni lat stworzyłem szeroki wachlarz oryginalnych warsztatów rozwojowych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb najróżniejszych grup. Od kilkunastu lat prowadzę własną firmę specjalizującą się we wspieraniu w rozwoju osobistym i zawodowym młodych i dorosłych artystów (indywidualnie i grupowo). 

Jedną z największych moich radości i pasji jest towarzyszenie i wspieranie klientów w osiąganiu upragnionych celów. Wierzę w ludzi , nie boję się trudnych tematów ani silnych emocji, które często towarzyszą odkrywaniu siebie i dokonywaniu zmian. Jednym z moich największych marzeń jest, by podejście coachingowe było powszechnie znane, a ludzie mieli poczucie, że żyją w pełni, wykorzystując swój potencjał.

Ceny moich konsultacji

  • 250zł / h / coaching indywidualny

Miejsce konsultacji

  • Ul. Jana III Sobieskiego, 96-100 Skierniewice
  • Online

Terminy konsultacji

Wszystkie terminy do uzgodnienia.

Gwarancja

Wszystkim moim klientom gwarantuję pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów