Mirosław Woźniak

Mirosław Woźniak

Dyplomowany coach, artysta, choreograf

O mnie

Jestem absolwentem Podyplomowych Studiów z Coachingu i Mentoringu organizowanych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od prawie 20 lat pracuję także jako artysta – tancerz, wokalista, choreograf i performer, współpracując z takimi instytucjami jak Warszawska Opera Kameralna, Teatr Dramatyczny czy Teatr Roma. Zdobytą na polu pracy artystycznej wiedzę wykorzystuję w coachingu. Warsztaty i grupowe zajęcia mentoringowo-coachingowe często łączę z pracą z ciałem i ruchem. To wynik wieloletniego doświadczenia i obserwacji, iż umysł ludzki najlepiej funkcjonuje, kiedy jest w dobrym kontakcie z ciałem. 

Na przestrzeni lat stworzyłem szeroki wachlarz oryginalnych warsztatów rozwojowych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb najróżniejszych grup. Od kilkunastu lat prowadzę własną firmę specjalizującą się we wspieraniu w rozwoju osobistym i zawodowym młodych i dorosłych artystów (indywidualnie i grupowo). 

Jedną z największych moich radości i pasji jest towarzyszenie i wspieranie klientów w osiąganiu upragnionych celów. Wierzę w ludzi , nie boję się trudnych tematów ani silnych emocji, które często towarzyszą odkrywaniu siebie i dokonywaniu zmian. Jednym z moich największych marzeń jest, by podejście coachingowe było powszechnie znane, a ludzie mieli poczucie, że żyją w pełni, wykorzystując swój potencjał.

Ceny moich konsultacji

  • 250zł / h / coaching indywidualny

Miejsce konsultacji

  • Ul. Jana III Sobieskiego, 96-100 Skierniewice
  • Online

Terminy konsultacji

Wszystkie terminy do uzgodnienia.

Gwarancja

Wszystkim moim klientom gwarantuję pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Poleca nas LPS. Zapraszamy do odwiedzenia strony Laboratorium Psychoedukacji
Jesteśmy członkiem EAP. Zapraszamy do odwiedzenia European Association for Psychoterapy
Poleca nas Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zapraszamy do odwiedzenia strony PTP
Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów