Mirosław Woźniak

Współpracownik

 

Dyplomowany coach, artysta, choreograf.

 

Jestem absolwentem Podyplomowych Studiów z Coachingu i Mentoringu organizowanych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od prawie 20 lat pracuję także jako artysta - tancerz, wokalista, choreograf i performer, współpracując z takimi instytucjami jak Warszawska Opera Kameralna, Teatr Dramatyczny czy Teatr Roma. Zdobytą na polu pracy artystycznej wiedzę wykorzystuję w coachingu. Warsztaty i grupowe zajęcia mentoringowo-coachingowe często łączę z pracą z ciałem i ruchem. To wynik wieloletniego doświadczenia i obserwacji, iż umysł ludzki najlepiej funkcjonuje, kiedy jest w dobrym kontakcie z ciałem. 

 

Na przestrzeni lat stworzyłem szeroki wachlarz oryginalnych warsztatów rozwojowych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb najróżniejszych grup. Od kilkunastu lat prowadzę własną firmę specjalizującą się we wspieraniu w rozwoju osobistym i zawodowym młodych i dorosłych artystów (indywidualnie i grupowo). 

 

Jedną z największych moich radości i pasji jest towarzyszenie i wspieranie klientów w osiąganiu upragnionych celów. Wierzę w ludzi , nie boję się trudnych tematów ani silnych emocji, które często towarzyszą odkrywaniu siebie i dokonywaniu zmian. Jednym z moich największych marzeń jest, by podejście coachingowe było powszechnie znane, a ludzie mieli poczucie, że żyją w pełni, wykorzystując swój potencjał.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl