Marta Kowalczyk Dach

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny. 

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,  podyplomowego Studium Pedagogicznego w WODN w Skierniewicach oraz podyplomowych studiów z Psychologii Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (numer certyfikatu 26). Podnosiłam swoje kwalifikacje na dodatkowych szkoleniach (z zakresu psychoterapii, diagnozy neuropsychologicznej oraz biegłego sądowego w przedmiocie uzależnień). 

 

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Psychiatrycznym, Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego CSK MON w Warszawie, Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego (PZP, Poradnia Leczenia Uz., Dzienny oddział psychiatryczny), Przychodni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Pracowałam także z podopiecznymi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skierniewicach, Hospicjum Marii Olszewskiej w Skierniewicach oraz ŚDS w Łowiczu.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.  Swoją pracę stale superwizuję u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl