Małgorzata Kwiecień

Współpracownik

 

Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, 4-letnie szkolenie odbyłam w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Studia psychologiczne ukończyłam na Wydziale Psychologii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Warszawie, ze specjalnością w seksuologii klinicznej i sądowej. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Centrum Odwykowym w Warszawie.

 

Specjalizuję się w psychoterapii okołoporodowej i pomocy w trudnościach z adaptacją do zmian życiowych. Pracuję z pacjentami z zaburzeniami odżywiania oraz objawami depresyjnymi i lękowymi. Na co dzień, jako psycholog na Oddziałach Noworodkowym, Położniczo-Ginekologicznym oraz Dziecięcym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach, wspieram świeżo upieczone mamy w początkach drogi rodzicielskiej, jak też w sytuacjach pojawienia się trudności w okresie ciąży oraz połogu.

 

W pracy terapeutycznej wyznaję zasadę, że to pacjent jest ekspertem od swojej osoby. Wierzę, że każdy ma wewnętrzny potencjał do zmian. Wykorzystuję techniki z nurtu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, schematu oraz trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl