Konsultacja rodzinna

konsultacja dla rodzin z dziećmi

Czym jest konsultacja rodzinna?

Konsultacja rodzinna to wstępne spotkanie, którego celem jest określenie aktualnych trudności, potrzeb i zasobów rodziny i dalszej pomocy, która będzie najlepsza w danej sytuacji.

Dla kogo jest przeznaczona konsultacja rodzinna?

Usługi konsultacji rodzin są przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku nastoletnim, które doświadczają aktualnie trudności i są zmotywowane do wspólnej pracy nad poprawą relacji i uzyskaniem satysfakcjonujących zmian.

Przebieg i cel konsultacji rodzinnej w CP

Wstępna konsultacja rodzinna to rozmowa na temat potrzeb i aktualnych trudności, ale i zasobów w rodzinie. Podczas konsultacji terapeuta zapoznaje się z aktualną sytuacją oraz historią rodziny. Podczas wspólnego spotkania możliwe jest przeznaczenie części czasu na spotkanie sam na sam nastolatka/i z terapeutą. Na podstawie konsultacji terapeuta proponuje dalszą najlepiej dostosowaną do potrzeb i możliwości rodziców i rodziny formę pomocy.

Liczba spotkań

Wstępna konsultacja rodzinna trwa  80 min. Proces konsultacyjny obejmuje więcej niż jedno spotkanie, kolejne spotkania trwają 50 min lub 80 min.

Cena i miejsce konsultacji rodzinnej

  • Cena: 300 zł (80min) lub 220 zł (50min).
  • Miejsce konsultacji: Skierniewice / Online

Gwarantujemy

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów