Konsultacja rodzicielska

konsultacje dla rodziców

Czym jest konsultacja rodzicielska?

Konsultacja rodzicielska to wstępne spotkanie, którego celem jest określenie aktualnych trudności wychowawczych i potrzeb rodziców i dalszej pomocy, która będzie najlepsza w danej sytuacji. 

Dla kogo jest przeznaczona konsultacja rodzicielska?

Konsultacja rodzicielska jest przeznaczona dla rodziców, którzy doświadczają aktualnie trudności i są zmotywowani do wspólnej pracy nad poprawą relacji i uzyskaniem satysfakcjonujących zmian. Zdecydowanie rekomendujemy wspólne spotkanie obojga rodziców, jednak w uzasadnionych przypadkach możliwe jest uzyskanie pomocy indywidualnej dla jednego z rodziców.

Przebieg i cel konsultacji rodzicielskiej w CP

Wstępna konsultacja rodzicielska to rozmowa na temat potrzeb i aktualnych trudności rodziców. Podczas konsultacji terapeuta zapoznaje się z aktualną sytuacją oraz historią rodziny. Na podstawie konsultacji terapeuta proponuje konkretną liczbę psychoedukacyjnych spotkań rodzicielskich lub inną najlepiej dostosowaną do potrzeb i możliwości rodziców i rodziny formę pomocy.

Liczba spotkań

Wstępna konsultacja rodzicielska trwa 80 min. Proces konsultacyjny obejmuje więcej niż jedno spotkanie, kolejne spotkania trwają 50 min.

Cena i miejsce konsultacji rodzicielskiej

  • Cena: 300 zł (80min) lub 220 zł (50min).
  • Miejsce konsultacji: Skierniewice / Online

Gwarantujemy

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów