Konsultacja psychoterapeutyczna

wstępne spotkanie z psychoterapeutą

Czym jest konsultacja psychoterapeutyczna?

Konsultacja z psychoterapeutą to wstępne spotkanie, którego celem jest określenie potrzeb pacjenta i dalszej pomocy, która będzie najlepsza w danej sytuacji.  Nasi doświadczeni psychoterapeuci zaproponują najlepszą metodę leczenia, która pomoże Ci odzyskać zdrowie psychiczne.

Dla kogo jest przeznaczona konsultacja?

Usługi konsultacyjne u psychoterapeuty są przeznaczone dla osób dorosłych i pełnoletniej młodzieży, które mają problemy w relacjach osobistych lub zawodowych/szkolnych lub cierpią wskutek uciążliwych objawów (zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, myśli obsesyjne itp.).

Przebieg i cel konsultacji psychoterapeutycznej w CP

Podczas konsultacji terapeuta zapoznaje się z sytuacją pacjenta i na tej podstawie proponuje najlepiej dostosowaną do jego potrzeb i możliwości formę pomocy. Rozmowa obejmuje pytania o charakter aktualnego cierpienia czy trudności oraz zapoznanie się z sytuacją życiową pacjenta teraz i w przeszłości. Zaproponowane leczenie może obejmować samą psychoterapię lub być połączeniem psychoterapii i farmakoterapii (po odbyciu dodatkowej konsultacji  psychiatrycznej).

Liczba spotkań

Proces konsultacji indywidualnej obejmuje zwykle od 1 do 3 spotkań, w zależności od potrzeb pacjenta. Każde spotkanie trwa 50 min.

Cena i miejsce konsultacji psychoterapeutycznej

  • Cena: od 180 zł do 230 zł
  • Miejsce konsultacji: Skierniewice / Online

Gwarantujemy

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów