Konsultacja dla pary

psycholog dla par i małżeństw

Czym jest konsultacja pary?

Konsultacja z psychoterapeutą pary to wstępne spotkanie, którego celem jest określenie aktualnych trudności, zasobów i potrzeb pary i dalszej pomocy, która będzie najlepsza w danej sytuacji. 

Dla kogo jest przeznaczona konsultacja pary?

Usługi konsultacyjne u psychoterapeuty pary są przeznaczone dla par partnerskich i małżeńskich, które doświadczają aktualnie trudności i są zmotywowane do wspólnej pracy nad poprawą relacji i uzyskaniem satysfakcjonujących zmian.

Przebieg i cel konsultacji pary w CP

Podczas konsultacji terapeuta zapoznaje się z sytuacją pary, historią związku i historią rodzinną partnerów. Omawiane są także potrzeby i cele pary. Na tej podstawie terapeuta proponuje formę pomocy dla pary – najczęściej jest to terapia pary, ale może to być także inne rozwiązanie, jeśli terapia pary z jakiegoś powodu jest aktualnie niemożliwa lub niewskazana na tym etapie pomocy.

Liczba spotkań

Proces konsultacji pary obejmuje zwykle od 1 do 3 spotkań, w zależności od potrzeb pary. Pierwsze spotkanie trwa 80 min, ewentualne kolejne: 50 min.

Cena i miejsce konsultacji dla pary

  • Cena: od 300 zł /80min. lub 220 zł /50min.
  • Miejsce konsultacji: Skierniewice / Online

Gwarantujemy

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów