Konsultacja do grupy

Konsultacja do grupy psychoterapeutycznej

Czym jest konsultacja do grupy psychoterapeutycznej?

Konsultacja do grupy psychoterapeutycznej to wstępne spotkanie, którego celem jest poznanie sytuacji życiowej i potrzeb pacjenta oraz oczekiwań i motywacji związanych z udziałem w grupie. Na podstawie konsultacji terapeuci prowadzący grupę wspólnie z pacjentem podejmują decyzję o zakwalifikowaniu do grupy.

Dla kogo jest przeznaczona konsultacja do grupy?

Konsultacje do grupy terapeutycznej u psychoterapeutów prowadzących grupę są przeznaczone dla osób dorosłych zainteresowanych pojęciem tej formy pracy nad sobą. Więcej o psychoterapii grupowej tutaj: Psychoterapia Grupowa.

Przebieg i cel konsultacji do grupy psychoterapeutycznej w CP

Podczas konsultacji terapeuci prowadzący grupę zapoznają się z sytuacją pacjenta i jego oczekiwaniami związanymi z grupą oraz osobistymi celami pracy w grupie. Rozmowa służy także zapoznaniu się pacjenta ze specyfiką terapii grupowej oraz zasadami obowiązującymi podczas spotkań grupowych. Celem konsultacji jest jak najlepsze przygotowanie pacjenta do tej formy terapii.

Liczba spotkań

Proces konsultacji do grupy obejmuje zwykle od 1 do 3 spotkań, w zależności od potrzeb pacjenta. Każde spotkanie trwa 50 min.

Cena i miejsce konsultacji do grupy terapeutycznej

  • Cena: 180 zł
  • Miejsce konsultacji: Skierniewice

Gwarantujemy

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów