ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Joanna Romaniuk

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

​Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w  Lublinie. Ukończyłam Studium Psychoterapii Indywidualnej i Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 

 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą w ramach terapii indywidualnej oraz grupowej, prowadzonej w nurcie psychodynamicznym. 

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, pracując na różnych oddziałach psychiatrycznych i terapeutycznych. Trzy lata zajmowałam się psychoterapią indywidualną oraz grupową na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Centrum Psychoterapii.​

Współpracuję z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.