Joanna Romaniuk

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

 

​Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w  Lublinie. Ukończyłam Studium Psychoterapii Indywidualnej i Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 

 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą w ramach terapii indywidualnej oraz grupowej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii osób z problemem uzależnienia w podejściu psychodynamicznym. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, pracując na różnych oddziałach psychiatrycznych i terapeutycznych. Trzy lata zajmowałam się psychoterapią indywidualną oraz grupową na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Centrum Psychoterapii.​ Współpracuję z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, gdzie jestem członkiem Zespołu Bożeny Maciek - Haściło ds. Leczenia Osób z Problemem Uzależnienia.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl