Jak pracujemy?

 

Psychoterapię poprzedza konsultacja psychoterapeutyczna, mająca na celu zorientowanie się w problemie i sytuacji życiowej osoby zgłaszającej sięi zaproponowanie najlepszej formy pomocy. Zazwyczaj jest to od 1 do 3 spotkań trwających po 50 minut.

 

Sesja psychoterapii odbywa się raz lub dwa razy w tygodniu, w określonych, stałych terminach i trwa 50 minut. Liczba sesji ustalana jest podczas konsultacji. W przypadku bardzo jasno określonego problemu proponujemy zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu spotkań. Jeśli praca odbywa się nad różnymi obszarami funkcjonowania, możliwa jest terapia bez określonego terminu jej kończenia, która trwa tyle, ile potrzebuje tego pacjent.

 

Poufność jest niezbędnym elementem pracy terapeutycznej. Zapewniamy, że każdy kontakt z naszym zespołem, zarówno przed rozpoczęciem terapii,  podczas jej trwania jak i po zakończeniu, objęty jest całkowitą dyskrecją.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl