Ewa Milczarek

Ewa Milczarek

Psycholog, psychoterapeutka
w trakcie szkolenia i w trakcie stażu w Centrum Psyche

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Nauk o Wychowaniu na Uniwersytecie Łódzkim. Kolejnym etapem mojego kształcenia są czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii w szkole „Crescentia” w Warszawie, edycja łódzka, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej „DOM” w Skierniewicach, w Zespole Szkół w Godzianowie, współpracując ze Stowarzyszeniem „Wspólna Troska” w Skierniewicach.

Jako terapeuta pracuję w Centrum Psyche, w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej oraz w Szkole Podstawowej nr 1 w Rawie Mazowieckiej jako psycholog.

Zapraszam na sesje młodzież i osoby dorosłe doświadczające życiowych trudności, problemów, które utrudniają codzienne funkcjonowanie (m.in. sytuacje trudne, apatia, zniechęcenie, strata) potrzebujące psychologicznego wsparcia. Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym m.in. z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami psychosomatycznymi. Podczas konsultacji rodzinnych diagnozuję rodzinne trudności i pomagam m.in. w pokonywaniu trudności w komunikacji między rodzicem a dzieckiem. W pracy terapeutycznej najważniejszy jest dla mnie człowiek, wrażliwość na jego doświadczenia i potrzeby. Swoją wiedzę poszerzam współpracując z innymi specjalistami, biorąc udział w szkoleniach i kursach, a pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Ceny moich konsultacji

  • 120zł / 50min / konsultacja psychologiczna 
  • 120zł / 50min / porada psychologiczna
  • 120zł / 50min / wsparcie psychologiczne
  • 140zł / 50min / psychoterapia indywidualna u stażysty
  • 220zł / 50min / Konsultacja rodzinna
  • 220zł / 50min / Konsultacja rodzicielska
  • 300zł / 80min / Konsultacja rodzinna
  • 300zł / 80min / Konsultacja rodzicielska

Miejsce konsultacji

  • Ul. Jana III Sobieskiego 3c, Skierniewice
  • Online

Terminy konsultacji

Konsultacji udzielam we wtorki i czwartki. Sprawdź moje dostępne terminy rejestrując się online.

Rejestracja wizyt online

Gwarancja

Wszystkim moim pacjentom gwarantuję pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów