Ewa Milczarek

współpracownik

 

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia i w trakcie stażu w Centrum Psyche.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku psychologia ogólna.  Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych w szkole psychoterapii "Crescentia", akredytowanej przez PTTiB. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą w placówce opiekuńczo - wychowawczej oraz w szkole podstawowej i gimnazjum, gdzie wspierałam wychowanków na Ich "życiowych zakrętach", a także opiekunów i wychowawców w ich trudnych i odpowiedzialnych rolach. W skierniewickim Centrum Usług Społecznych uczestniczyłam w realizacji projektu, w którym udzielałam psychologicznego wsparcia osobom niepełnosprawnym, chorym oraz ich opiekunom. Z dziećmi i młodzieżą pracuję w jednej z rawskich szkół podstawowych w Ośrodku Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej oraz w jednej z rawskich szkół podstawowych. Wspieram także rodziców i wychowawców.
Zapraszam na sesję młodzież oraz osoby dorosłe doświadczające życiowych trudności, potrzebujące psychologicznego wsparcia. Pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnym, swoją wiedzę poszerzam biorąc udział w szkoleniach i kursach, a pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.

 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl