ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Dorota Pawłowska-Grochal

Współpracownik

 

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia.

 

Jestem terapeutką w trakcie szkolenia w 4-letniej Szkole Psychoterapii (3 rok) oraz w Studium Terapii Par (1 rok) w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Moje zawodowe początki wiązały się z badaniami marketingowymi. Dopiero w dojrzałym wieku i z dużym doświadczeniem życiowym zdecydowałam się realizować jako psychoterapeutka, co daje mi dodatkową perspektywę na różne aspekty życia moich pacjentów.

 

Swoje doświadczenie zawodowe w zawodzie psychoterapeuty budowałam jako wolontariuszka w Środowiskowego Domu Samopomocy pod Skrzydłami dla osób po kryzysach psychicznych w Warszawie, na oddziale całodobowym III Kliniki w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, oraz w stowarzyszeniu qZmianom gdzie prowadziłam terapię indywidualną.

 

W Centrum Psyche pracuję z osobami dorosłymi w nurcie psychodynamicznym, który jest mi najbliższy i daje mi poczucie dużej satysfakcji.