ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zapraszamy do zespołu

 

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu terapeutyczno-lekarskiego wspierającego się nawzajem w pracy i rozwoju i jesteś gotowy pracować zgodnie z naszymi wartościami, zapraszamy do rozmowy.

Wymagania:

- ukończony II rok 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego

- dla psychologów z doświadczeniem w pracy: podjęcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego

- dla terapeutów uzależnień z doświadczeniem w pracy: podjęcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego lub 2-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia przy Laboratorium Psychoedukacji:

https://www.lps.pl/.../szkola-psychoterapii-osob-z.../

- poddawanie swojej pracy regularnej superwizji

- gotowość do uczestniczenia w spotkaniach zespołu i superwizjach zespołowych w CENTRUM PSYCHE oraz identyfikowanie się z naszymi wartościami

Oferujemy:

- stabilną pracę w zespole prowadzonym przez dwie psychoterapeutki psychodynamiczne i współtworzenie tego zespołu

- superwizje koleżeńskie, wsparcie merytoryczne w prowadzonych procesach terapeutycznych

- umowę o współpracy lub zlecenie, stawki wynagrodzenia adekwatne do zaawansowania w szkoleniu/doświadczeniu

- umawianie pacjentów, gabinet, obsługę administracyjną, miejsce na stronie internetowej, etyczną reklamę

Zapraszamy do przesyłania CV (kontakt@centrum-psyche.pl) oraz do kontaktu telefonicznego:

Agnieszka Ancerowicz, tel: 602 42 55 33

Joanna Romaniuk, tel: 795 507 729

 

W Centrum Psyche tworzymy zespół specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego, łączą  nas standardy etyczne i ​dbałość o najwyższą jakość naszej pracy, odpowiednie wyszkolenie zawodowe, które zapewnia profesjonalny poziom oferowanego przez nas leczenia i zajęć rozwojowych.  W psychoterapii pracujemy zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty, utrzymujemy najwyższe standardy zawodowe i etyczne poddając swoją pracę regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów.

 

Psychoterapeuci pracują głównie w nurcie psychodynamicznym, ale nie jest to warunek konieczny przyłączenia do zespołu. Zapraszamy do rozmowy nie tylko psychoterapeutów innych nurtów, ale i innych specjalistów z szeroko pojętego obszaru pomagania i rozwoju osobistego. Zależy nam jednak bardzo na tym, aby łączyły nas wspólne zasady etyczne, wartości i misja. Przede wszystkim naszą misją jest nieść najlepszą z możliwych, zgodną z aktualnym stanem wiedzy i badań, najlepszej jakości pomoc psychologiczną poprzez różnego rodzaju oddziaływania: psychoterapię indywidualną i grupową, pomoc lekarską, warsztaty psychologiczne, poradnictwo, wykłady, szkolenia, psychoedukację oraz publikacje.

 

Nasze wspólne wartości to między innymi uczciwość, rzetelność, skuteczność, kompetencja, odpowiedzialność (także zespołowa), dyskrecja, szacunek. Każdego, kto podobnie jak my może się z nimi identyfikować i zgodnie z nimi pracować - zapraszamy do kontaktu!: