Zapraszamy do zespołu

 

PROGRAM STAŻOWY

dla studentów I i II roku szkolenia psychoterapeutycznego

 

Oferujemy:

  • możliwość prowadzenia płatnych (po II roku) i niskopłatnych (od I roku) procesów psychoterapeutycznych pod superwizją

  • wsparcie zespołu lekarsko-terapeutycznego

  • superwizję zespołową prowadzoną przez certyfikowanego superwizora

 

Oczekujemy:

  • udziału w zebraniach zespołu i superwizji zespołowej (raz w miesiącu, soboty po południu)

  • regularnego superwizowania procesów terapeutycznych

  • udziału w działaniach psychoedukacyjnych realizowanych przez zespół CP

 

Jako zespół podzielamy wspólne idee oraz zasady i standardy pracy terapeutycznej – można się z nimi zapoznać na naszej stronie www. Zachęcamy do zgłoszeń jedynie osoby, które są gotowe je przyjąć.

 

Terapeuci podlegają na co dzień obciążeniom wewnętrznym (praca polegająca na pomaganiu) i zewnętrznym (wyzwania emocjonalne terapeutów). Do wychowania dziecka potrzebna jest wioska, do dobrej pracy w tym zawodzie potrzebny jest zespół. Wioska to pomoc, ale i zobowiązanie. Zespół także.

 

Jeśli jesteś gotowy na jedno i drugie, zadzwoń!

 

Agnieszka Ancerowicz: 602 42 55 33, Joanna Romaniuk: 795 507 729

 

PRACA

dla absolwentów II i wyższego roku szkolenia psychoterapeutycznego

Oferujemy:

- stabilną pracę w zespole prowadzonym przez dwie psychoterapeutki psychodynamiczne i współtworzenie tego zespołu

- superwizję zespołowa prowadzoną przez certyfikowanego superwizora, superwizje koleżeńskie, wsparcie merytoryczne w prowadzonych procesach terapeutycznych

- umowę o współpracy lub zlecenie, stawki wynagrodzenia adekwatne do zaawansowania w szkoleniu/doświadczeniu

- umawianie pacjentów, gabinet, obsługę administracyjną, miejsce na stronie internetowej, etyczną reklamę

Zapraszamy do przesyłania CV (kontakt@centrum-psyche.pl) oraz do kontaktu telefonicznego:

Agnieszka Ancerowicz, tel: 602 42 55 33

Joanna Romaniuk, tel: 795 507 729

 

W Centrum Psyche tworzymy zespół specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego, łączą  nas standardy etyczne i ​dbałość o najwyższą jakość naszej pracy, odpowiednie wyszkolenie zawodowe, które zapewnia profesjonalny poziom oferowanego przez nas leczenia i zajęć rozwojowych.  W psychoterapii pracujemy zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty, utrzymujemy najwyższe standardy zawodowe i etyczne poddając swoją pracę regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów.

 

Psychoterapeuci pracują głównie w nurtach psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów, ale nie jest to warunek konieczny przyłączenia do zespołu. Zapraszamy do rozmowy nie tylko psychoterapeutów innych nurtów, ale i innych specjalistów z szeroko pojętego obszaru pomagania i rozwoju osobistego. Zależy nam jednak bardzo na tym, aby łączyły nas wspólne zasady etyczne, wartości i misja. Przede wszystkim naszą misją jest nieść najlepszą z możliwych, zgodną z aktualnym stanem wiedzy i badań, najlepszej jakości pomoc psychologiczną poprzez różnego rodzaju oddziaływania: psychoterapię indywidualną i grupową, pomoc lekarską, warsztaty psychologiczne, poradnictwo, wykłady, szkolenia, psychoedukację oraz publikacje.

 

Nasze wspólne wartości to między innymi uczciwość, rzetelność, skuteczność, kompetencja, odpowiedzialność (także zespołowa), dyskrecja, szacunek. Każdego, kto podobnie jak my może się z nimi identyfikować i zgodnie z nimi pracować - zapraszamy do kontaktu!:

 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl