Coaching

Coaching indywidualny

Cel coachingu

Coaching to inspirująca rozmowa, podczas której klient uczy się myślenia poza utartymi schematami, odkrywa w sobie pozytywne, wspierające go zasoby, które przekładają się na realizację wymarzonego celu. W coachingu jasno definiujemy jakiego efektu pożądamy. Rozwijamy samoświadomość, pracujemy z przekonaniami, nawykami, uczymy się jak znajdować rozwiązania.

Proces coachingowy nie jest terapią. To trening rozwoju osobistego, wymagający dużego zaangażowania obu stron. W przebiegu spotkań klient analizuje swoją teraźniejszość, by lepiej skonstruować własną przyszłość. Nabiera mocy sprawczej, ponieważ bierze odpowiedzialność za wypracowanie rozwiązań i za wprowadzenie ich w życie. Zadaniem coacha jest wspieranie klienta w procesie życiowej zmiany. Zakres problematyki poruszanej na sesjach jest różnorodny, może dotyczyć relacji międzyludzkich, czy rozwoju kariery zawodowej. To klient (cochee) decyduje, co jest tematem sesji i celem całego procesu.

Dla kogo coaching?

Coaching skierowany jest do osób, które nie mają problemów natury psychicznej, potrzebują natomiast właściwego impulsu do zmiany. Coaching kierowany jest do tych, którzy potrzebują nabrać pewności siebie, właściwej motywacji i odwagi by stworzyć przejrzysty plan działania, który wesprze ich w realizacji własnych marzeń i aspiracji.

Zanim rozpoczniemy właściwy proces coachingowy, odbywa się konsultacja, podczas której coach zapoznaje się z sytuacją klienta. Informujemy również czym coaching jest, a czym nie. Ustalamy wstępne warunki współpracy. Trener omawia również wątek opłat za sesje i sposób odwoływania spotkań.

Liczba spotkań

Coaching ze swojej natury jest procesem dynamicznym i zwykle nie rozciągniętym długo w czasie. Bywa, że jest jednorazową interwencją, lecz zwykle liczy od kilku do kilkunastu 60 minutowych spotkań. Sesje odbywają się raz w tygodniu, niekiedy spotkania mogą być rzadsze, uzależnione jest to od specyfiki procesu, czasem od konieczności wykonywania różnych zadań (prac domowych) między sesjami.

Cena i miejsce coachingu

  • Wstępna konsultacja (60 min): 250 zł
  • Sesja coachingowa (60 min): 250 zł

Skorzystaj z pakietów:

  • 3 sesje:  720 zł
  • 5 sesji: 1100 zł
  • 8 sesji: 1600 zł

Gwarantujemy

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pełną poufność, dyskrecję i profesjonalizm.

Zadbaj o swoje potrzeby – realizuj swoje cele

Zarezerwuj termin

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów