ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Coaching

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W NASZYM BEZPŁATNYM WEBINARZE, zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego:

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY WEBINAR:
Po co komu terapia i coaching?
... i trochę bardziej serio o różnicy między psychoterapią a coachingiem.
 
Bezpłatny webinar prowadzony przez specjalistów z CENTRUM PSYCHE, psychoterapeutkę Agnieszkę Ancerowicz i coacha Mirka Woźniaka. 
Jeśli kiedykolwiek przyszło Ci do głowy jedno z tych pytań:
W jaki sposób "gadanie" ma Ci pomóc? Co właściwie się dzieje na sesjach? Czym to się różni od pogadania z przyjacielem?
Dlaczego sam się nie wyleczysz? Kiedy do coacha, a kiedy do psychoterapeuty?
...to zapraszamy, o tym właśnie chcemy z Wami porozmawiać.
Aby się zapisać, wyślij nam na Messengerze swój email lub napisz na: kontakt@centrum-psyche.pl 
 

Coaching to inspirująca rozmowa, podczas której klient uczy się myślenia poza utartymi schematami, odkrywa w sobie pozytywne, wspierające go zasoby, które przekładają się na realizację wymarzonego celu. W coachingu jasno definiujemy jakiego efektu pożądamy. Rozwijamy samoświadomość, pracujemy z przekonaniami, nawykami, uczymy się jak znajdować rozwiązania.

 

Proces coachingowy nie jest terapią. To trening rozwoju osobistego, wymagający dużego zaangażowania obu stron. W przebiegu spotkań klient analizuje swoją teraźniejszość, by lepiej skonstruować własną przyszłość. Nabiera mocy sprawczej, ponieważ bierze odpowiedzialność za wypracowanie rozwiązań i za wprowadzenie ich w życie. Zadaniem coacha jest wspieranie klienta w procesie życiowej zmiany. Zakres problematyki poruszanej na sesjach jest różnorodny, może dotyczyć relacji międzyludzkich, czy rozwoju kariery zawodowej. To klient (cochee) decyduje, co jest tematem sesji i celem całego procesu.

 

Coaching skierowany jest do osób, które nie mają problemów natury psychicznej, potrzebują natomiast właściwego impulsu do zmiany. Coaching kierowany jest do tych, którzy potrzebują nabrać pewności siebie, właściwej motywacji i odwagi by stworzyć przejrzysty plan działania, który wesprze ich w realizacji własnych marzeń i aspiracji.

 

Zanim rozpoczniemy właściwy proces coachingowy, odbywa się konsultacja, podczas której coach zapoznaje się z sytuacją klienta. Informujemy również czym coaching jest, a czym nie. Ustalamy wstępne warunki współpracy. Trener omawia również wątek opłat za sesje i sposób odwoływania spotkań.

 

Coaching ze swojej natury jest procesem dynamicznym i zwykle nie rozciągniętym długo w czasie. Bywa, że jest jednorazową interwencją, lecz zwykle liczy od kilku do kilkunastu 60 minutowych spotkań. Sesje odbywają się raz w tygodniu, niekiedy spotkania mogą być rzadsze, uzależnione jest to od specyfiki procesu, czasem od konieczności wykonywania różnych zadań (prac domowych) między sesjami.

 

Cennik:

Wstępna konsultacja (60 min): 250 zł

Sesja coachingowa (60 min): 250 zł

Pakiety:

3 sesje:  720 zł

5 sesji: 1100 zł

8 sesji: 1600 zł

 

Zainteresowanych zapraszamy do wstępnej rozmowy telefonicznej (602 42 55 33).