ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Anna Suchocka

Współpracownik

 

Psychoterapeuta psychodynamiczny, dyplomowany coach.

 

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam także 4-letnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.  Moje wykształcenie zawodowe obejmuje również Podyplomowe Studium Coachingu.

 

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in.: w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Ośrodku Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin ReGeneRacja w  Warszawie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz grupową, także dla osób z problemem uzależnienia.

 

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.  Ponadto, pracuję w obszarze wspierania rozwoju osobistego i zawodowego jako coach.