Anna Kowalska

Współpracownik

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego,  ukończyłam także podyplomowe studia z psychodietetyki i nowoczesnego doradztwa zawodowego i edukacyjnego na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz psychoonkologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Polskim Towarzystwie Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra w Warszawie (numer certyfikatu 57/T/2-21). Podnosiłam swoje kwalifikacje na dodatkowych szkoleniach (m.in. z zakresu psychoterapii par, EFT - terapii skoncentrowanej na emocjach, pracy z dziećmi i młodzieżą). 

 

Moje doświadczenie zawodowe kształtowało się podczas pracy z dorosłymi i młodzieżą jako psychoterapeuta w poradniach zdrowia psychicznego i w ramach współpracy z fundacjami i stowarzyszeniami (m.in. „Spokojna Głowa", Vis Maior, Razem, Wspólna Troska) oraz na stanowisku psychologa szkolnego. Mam też doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.  Swoją pracę stale superwizuję.

 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl