Agnieszka Ancerowicz

Agnieszka ancerowicz

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoterapeuta Par
Certyfikowany Psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.
Współzałożycielka Centrum Psyche.

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kolejnym etapem mojego kształcenia było czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dodatkowe szkolenia w zakresie psychoterapii grupowej (dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej) i terapii par (roczna Szkoła Psychoterapii Par) w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog, psychoterapeuta indywidualny i terapeuta grupowy (NSPL „Psyche” w Warszawie, PZP „Eskulap” w Skierniewicach, Fundacja Pomocy Społecznej Chodźmy Razem, MOPR w Skierniewicach).

W zawodzie psychoterapeuty staram się stale rozwijać i uczyć, dlatego niezwykle cenię zespoły specjalistów, w których mam przyjemność pracować i poszerzać wiedzę. Poza Centrum Psyche pracuję jako psychoterapeuta w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej.

Moje obecnie ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej pomaga mi oceniać razem z pacjentami, jaki rodzaj pomocy najlepiej posłuży przezwyciężeniu ich problemów. Pacjentom z nasilonymi objawami (np. lękowo-depresyjnymi) najczęściej pomagam w terapii indywidualnej, a w przypadku kłopotów w stałej relacji zachęcam do rozważenia terapii pary. Współprowadzę grupę terapeutyczną, do której zapraszamy osoby potrzebujące rozwinąć swoje kompetencje relacyjne, aby budować zdrowe, satysfakcjonujące relacje.

W mojej pracy rozwijam się także dzięki kontaktom z szerokim gronem specjalistów zrzeszonych w zawodowych stowarzyszeniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jego Sekcji Psychoterapii oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Ważną dla mnie częścią pracy jest promowanie wiedzy o zdrowiu psychicznym, szczególnie w kontakcie osobistym z odbiorcami, który cenię i lubię. Dlatego angażuję się w organizowanie spotkań i wykładów otwartych w Centrum Psyche, ale też z przyjemnością korzystam z zaproszeń do współpracy od lokalnych mediów i instytucji edukacji i kultury –  jak Radio RSC, Głos Skierniewic, Biblioteka Miejska, DKF, Uniwersytet Trzeciego Wieku, czy Szpital Wojewódzki. W Centrum Psyche prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię grupową oraz psychoterapię par i konsultacje rodzinne i rodzicielskie.

Ceny moich konsultacji

  • 210zł / 50min / konsultacja indywidualna
  • 200zł / 50min / konsultacja do grupy
  • 300zł / 80min / konsultacja pary
  • 300zł / 80min / konsultacja rodzinna
  • 300zł / 80min / konsultacja rodzicielska
  • 220zł / 50min / konsultacja rodzicielska
  • 220zł / 50min / terapia dla pary
  • 200zł / 50min / psychoterapia indywidualna
  • 625 zł / miesięczna rata / psychoterapia grupowa

Miejsce konsultacji

Ul. Jana III Sobieskiego 3c, Skierniewice

Dni konsultacji

Konsultacji udzielam we wtorki, środy i czwartki. Sprawdź moje dostępne terminy rejestrując się online.

Rejestracja wizyt online

Moje certyfikaty

Gwarancja

Wszystkim moim pacjentom gwarantuję pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Poleca nas LPS. Zapraszamy do odwiedzenia strony Laboratorium Psychoedukacji
Jesteśmy członkiem EAP. Zapraszamy do odwiedzenia European Association for Psychoterapy
Poleca nas Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zapraszamy do odwiedzenia strony PTP
Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów