Agnieszka Ancerowicz

Agnieszka ancerowicz

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoterapeuta Par
Certyfikowany Psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.
Współzałożycielka Centrum Psyche.

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kolejnym etapem mojego kształcenia było czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dodatkowe szkolenia w zakresie psychoterapii grupowej (dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej) i terapii par (roczna Szkoła Psychoterapii Par) w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog, psychoterapeuta indywidualny i terapeuta grupowy (NSPL „Psyche” w Warszawie, PZP „Eskulap” w Skierniewicach, Fundacja Pomocy Społecznej Chodźmy Razem, MOPR w Skierniewicach).

W zawodzie psychoterapeuty staram się stale rozwijać i uczyć, dlatego niezwykle cenię zespoły specjalistów, w których mam przyjemność pracować i poszerzać wiedzę. Poza Centrum Psyche pracuję jako psychoterapeuta w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej.

Moje obecnie ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej pomaga mi oceniać razem z pacjentami, jaki rodzaj pomocy najlepiej posłuży przezwyciężeniu ich problemów. Pacjentom z nasilonymi objawami (np. lękowo-depresyjnymi) najczęściej pomagam w terapii indywidualnej, a w przypadku kłopotów w stałej relacji zachęcam do rozważenia terapii pary. Współprowadzę grupę terapeutyczną, do której zapraszamy osoby potrzebujące rozwinąć swoje kompetencje relacyjne, aby budować zdrowe, satysfakcjonujące relacje.

W mojej pracy rozwijam się także dzięki kontaktom z szerokim gronem specjalistów zrzeszonych w zawodowych stowarzyszeniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jego Sekcji Psychoterapii oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Ważną dla mnie częścią pracy jest promowanie wiedzy o zdrowiu psychicznym, szczególnie w kontakcie osobistym z odbiorcami, który cenię i lubię. Dlatego angażuję się w organizowanie spotkań i wykładów otwartych w Centrum Psyche, ale też z przyjemnością korzystam z zaproszeń do współpracy od lokalnych mediów i instytucji edukacji i kultury –  jak Radio RSC, Głos Skierniewic, Biblioteka Miejska, DKF, Uniwersytet Trzeciego Wieku, czy Szpital Wojewódzki. W Centrum Psyche prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię grupową oraz psychoterapię par i konsultacje rodzinne i rodzicielskie.

Ceny moich konsultacji

  • 200zł / 50min / konsultacja indywidualna
  • 180zł / 50min / konsultacja do grupy
  • 300zł / 80min / konsultacja pary
  • 300zł / 80min / konsultacja rodzinna
  • 300zł / 80min / konsultacja rodzicielska
  • 220zł / 50min / konsultacja rodzicielska
  • 220zł / 50min / terapia dla pary
  • 190zł / 50min / psychoterapia indywidualna
  • 625 zł / miesięczna rata / psychoterapia grupowa

Miejsce konsultacji

Ul. Jana III Sobieskiego 3c, Skierniewice

Dni konsultacji

Konsultacji udzielam we wtorki, środy i czwartki. Sprawdź moje dostępne terminy rejestrując się online.

Rejestracja wizyt online

Moje certyfikaty

Gwarancja

Wszystkim moim pacjentom gwarantuję pełną poufność i dyskrecję.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Zarezerwuj wizytę

Nasza misja i cele

Niesienie najlepszej z możliwych pomocy.

Wykorzystywanie aktualnej wiedzy i badań.

Dostarczanie sprawdzonych i skutecznych usług psychoterapii, pomocy lekarskiej, porad psychologicznych, wykładów, szkoleń i psychoedukacji.

REKOMENDUJĄ NAS

Umów Wizytę

Łódź Warszawa Grodzisk Mazowiecki Grójec Kutno Łowicz Pruszków Rawa Mazowiecka Sochaczew Tarczyn Żyrardów