Agnieszka Ancerowicz

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

 

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kolejnym etapem mojego kształcenia było czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dodatkowe szkolenia w zakresie psychoterapii grupowej (dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej) i terapii par (roczna Szkoła Psychoterapii Par) w Laboratorium Psychoedukacji​ w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog, psychoterapeuta indywidualny i terapeuta grupowy (NSPL "Psyche" w Warszawie, PZP "Eskulap" w Skierniewicach, Fundacja Pomocy Społecznej Chodźmy Razem, MOPR w Skierniewicach). 

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jego Sekcji Psychoterapii oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię grupową oraz psychoterapię par.

 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl