ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Agnieszka Ancerowicz

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

 

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kolejnym etapem mojego kształcenia było czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dodatkowe szkolenia w zakresie psychoterapii grupowej (dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej) i terapii par (roczna Szkoła Psychoterapii Par) w Laboratorium Psychoedukacji​ w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog, psychoterapeuta indywidualny i terapeuta grupowy (NSPL "Psyche" w Warszawie, PZP "Eskulap" w Skierniewicach, Fundacja Pomocy Społecznej Chodźmy Razem, MOPR w Skierniewicach). 

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jego Sekcji Psychoterapii oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię grupową oraz psychoterapię par.