Ośrodek CENTRUM PSYCHE prowadzony jest przez dwie psychoterapeutki:

Agnieszkę Ancerowicz i Joannę Romaniuk

Pozostali członkowie zespołu to psychologowie, psychoterapeuci, lekarz psychiatra i dyplomowany coach(Więcej TU)

W czym możemy pomóc?

PSYCHOTERAPIA
 

Cierpienie psychiczne czasem jest nieuniknione - na przykład kiedy tracimy ukochaną osobę. Często jednak zmiany i poprawa jakości życia są możliwe - dzięki właściwemu leczeniu, którym jest profesjonalna psychoterapia oraz - kiedy to konieczne - terapia farmakologiczna. Dowodzą tego liczne badania naukowe. Oferujemy pomoc osobom cierpiącym z powodu:

 

- depresji, stanów lękowych, nerwic, natręctw, psychoz

- kłopotów w relacjach z ludźmi

- kryzysów w związkach / małżeństwach

- kryzysów życiowych, strat

- zaburzeń po wydarzeniu traumatycznym

- zaburzeń osobowości

- problemów wychowawczych

- uzależnienia

- problemów seksuologicznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń somatycznych

 

Terapia jest szczególnym doświadczeniem, w czasie którego pewnymi problemami dzielimy się po raz pierwszy. Zapewniamy, że każdy kontakt z naszym zespołem, zarówno przed rozpoczęciem terapii,  podczas jej trwania jak i po zakończeniu, objęty jest całkowitą dyskrecją.​

Skontaktuj się!

Zapisz się na konsultację

 

Zapisy zarówno na konsultację psychologiczną, jak i do lekarza psychiatry pod wspólnym numerem telefonu kontaktowego lub adresem mailowym:

Telef​on: 602 42 55 33

e-mail: ​kontakt@centrum-psyche.pl​​

Poznaj naszych specjalistów

Zobacz

więcej!

ROZWÓJ

 

Pomagamy nie tylko w kryzysach, ale i rozwoju. Oferujemy profesjonalne warsztaty psychologiczne oraz prowadzimy Wykłady Otwarte, dzięki którym możesz wzmocnić się w różnych obszarach funkcjonowania w relacjach międzyludzkich:

 

- komunikacja interpersonalna

- świadomość własnych emocji 

- kreatywność

- asertywność

- komunikacja w parze

 

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych psychoterapeutów i socjoterapeutów, którzy dbają o bezpieczeństwo i utrzymanie właściwych granic zarówno indywidualnego jak i grupowego procesu psychologicznego uruchamianego w każdej sytuacji treningowo-interpersonalnej.

 

Bardziej zaawansowane formy rozwojowej pracy psychologicznej poprzedzają konsultacje. Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące udziału w wybranych zajęciach, zachęcamy do zadawania pytań. Możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Jeśli będzie to wskazane - zaproponujemy indywidualne spotkanie na ten temat.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, które zbierają informacje mogące stanowić dane osobowe. Więcej informacji o ochronie danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

ZAPISY TELEFONICZNE: 602 42 55 33

ZAPISY EMAIL: kontakt@centrum-psyche.pl